Kiosk z biletami na pociąg, metro lub metro

April 13, 2022
najnowsza sprawa firmy na temat Kiosk z biletami na pociąg, metro lub metro

KINGLEADR dostosował specjalny kiosk dla jednego z naszych klientów, kiosk był przeznaczony do sprzedaży biletów na pociąg, metro lub metro i został wdrożony w kilku krajach Azji Południowo-Wschodniej.

 

Wykorzystując nasze własne możliwości badawczo-rozwojowe, zaprojektowaliśmy w oparciu o wstępny pomysł klienta i pracowaliśmy nad szkicem i specyfikacjami, po kilku rundach intensywnych dyskusji, w końcu wymyśliliśmy stosunkowo dojrzałą propozycję, która była gotowa do prototypowania.

 

A potem, niedługo po przetestowaniu egzemplarza próbnego i wprowadzeniu w nim niewielkich zmian, zarówno klient, jak i my w końcu uzgodniliśmy i ustaliliśmy wszystkie szczegóły kiosku, który został wprowadzony do masowej produkcji i wprowadzenia na rynek.

 

Kiosk zawierał głównie monitor LED, ekran dotykowy na podczerwień, obudowę/obudowę wykonaną ze stali walcowanej na zimno i malowanej proszkowo, komputer przemysłowy, UPS, dozownik kart IC, czytnik kart bankomatowych, drukarkę paragonów ,drukarka biletów,panel LED, który służył do reklamy lub wyświetlania ogłoszeń,wrzutnik i dyspenser gotówki,wrzutnik i dyspenser monet itp.

 

„Pracownicy KINGLEADER wywarli na nas duże wrażenie podczas pracy z nimi, wykonali świetną robotę, pomagając nam wygrać przetarg i duże zamówienia…..”powiedział Muhammad Alan, lider projektu.