Ogłoszenie świąteczne na festiwal smoczych łodzi

June 2, 2022
najnowsze wiadomości o firmie Ogłoszenie świąteczne na festiwal smoczych łodzi

Będziemy mieli jeden dzień wolny na świętowanie naszego tradycyjnego festiwalu smoczych łodzi 3 czerwca 2022 roku.

 

KINGLEADER jest pionierem w branży we wprowadzaniu niestandardowych rozwiązań wejściowych do rzeczywistości.

Trudne środowiska mobilne nie mogą się równać z wytrzymałymi klawiaturami KINGLEADER z regulowanym podświetleniem dla określonych środowisk pracy.

 

Klawiatury przemysłowe i urządzenia wskazujące firmy KINGLEADER są trwałe i sprawdzają się w środowiskach, w których nie przetrwają typowe urządzenia peryferyjne klasy biurowej.

 

Nasze wytrzymałe klawiatury, trackballe, urządzenia wskazujące i myszy przemysłowe są uszczelnione zgodnie ze specyfikacjami NEMA 4, 4X, 12, IP65 do IP68 i są idealne do mokrych, brudnych i trudnych środowisk.

 

Nasze hartowane klawiatury przemysłowe i urządzenia wskazujące są dostępne ze stali nierdzewnej, tworzywa sztucznego, gumy silikonowej, pulpitu, montażu panelowego, montażu w szafie, OEM / otwartej ramy, kiosku / publicznego dostępu oraz z podświetlanymi / podświetlanymi funkcjami.

 

Nasze urządzenia peryferyjne są używane w wielu aplikacjach, w tym w HMI, interfejsie operatora, hali produkcyjnej, akwizycji danych, IoT (Internet of Things), kioskach, wózkach medycznych, montażu mobilnym i zastosowaniach zewnętrznych.

 

Wytrzymałe klawiatury do montażu panelowego KINGLEADER umożliwiają łatwą integrację ze stacjami roboczymi lub innymi środowiskami przemysłowymi.Spełniają specyfikacje NEMA4,4X,IP65 do IP68, co pozwala im przetrwać w najtrudniejszych warunkach

 

Zaprojektowane i gotowe do pracy w trudnych warunkach, o wysokiej dostępności i zastosowaniach o znaczeniu krytycznym, produkty KINGLEADER od dawna są poszukiwane przez agencje rządowe i firmy działające w takich obszarach, jak obronność, bezpieczeństwo publiczne, transport, ochrona, usługi komunalne, górnictwo i telekomunikacja.

 

Fabryki i sprzęt terenowy wymagają wytrzymałej elektroniki, która będzie trwała, zapewniając ciągłą, niezawodną obsługę i jednocześnie stawiając czoła zagrożeniom środowiskowym.

 

Od lat KINGLEADER projektuje przemysłową, wytrzymałą elektronikę z myślą o trwałości i długim cyklu życia.Konstrukcja, sterowanie i inne funkcje są bardziej wytrzymałe.